Aile Bildirim Formu indir

0
18

Aile bildirim formu doldurulmuş örneği ile işinizi daha pratik yapabilirsiniz. Aile bildirim formu indir seçeneği aşağıda verilmiştir.

Aile Bildirim Formu indir

Personelinize ait tüm kimlik bilgilerinin bulunduğu belgeye  Aile Bildirim Formu (AGİ) denir. Bu belgede tüm aile fertlerine ait gerekli olabilecek detaylı bilgiler yer almaktadır. Kişi özlük dosyasında bulunması gereklidir.

Bu formlar ile birlikte Aile ve Çocuk yardımından yaralanan personelin eşleri ve çocukları ile ilgili Sosyal Güvenlik kurumuna bağlı olmayanların (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) durumlarını gösterir belgeleri (internet çıktısı olabilir), söz konusu formlara eklemeleri gerekmektedir.

Bekar olanlar veya Aile ve Çocuk yardımının herhangi birinden yararlanmayan personelin formları doldurmalarına gerek bulunmamaktadır.

Eşi Emekli olanların ise sadece Aile Durum Bildirimi Formunu doldurmaları yeterli olacaktır. İş yerleri için çalışanlarının aile bilgilerini öğrenebilmesi için hazırlanmış formdur.

Çalışanlar için ise iş verenlerine eksiksiz bilgi vermeleri açısından aile bildirim formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir, aksi taktirde asgari geçim indiriminde eksik yada fazla ödeme alabilirler.

Aile Bildirim Formu indir

indirmek için tıklayınız

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz