Android Nougat Güncelleme Tarihi Sonunda Netlik Kazandı

0
16

Samsun, Galaxy S7 Nougat güncellemesini yurt dışında dağıtmaya başlamıştı. Fakat Türkiye’deki Galaxy S7 ve S7 edge kullanıcıları henüz bu güncelleme ile tanışmamışlardı.

Kullanıcılar Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’e twitter üzerinden oldukça fazla soru yöneltince, Samsung yöneticisi daha fazla dayanamadı ve Twitter üzerinden Galaxy S7 güncelleme durumuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Yeğen’in hesabından bu ileti paylaşıldı. Belirttiklerine göre, Galaxy S7 Nougat güncellemesi bu hafta sonu S7 ve S7 edge kullanıcılarıyla ulaşmaya başlıyor. S6 ve S6 edge sahipleri ise şubat ayının üçüncü hafta sonunda, S6 edge sahipleri ise onlardan birkaç gün sonra Nougat güncellemesi ile tanışacak. Note 5 sahipleri ise yaklaşık olarak 10 gün sonra Android 7.0 sürümüyle tanışacak.

Bu paylaşımı yapan Yeğen Samsung A 2016 ve Galaxy j serisi sahiplerini unutmadı. Güncelleme tarihlerini paylaştı. Paylaşımda A2016 ve Galaxy J serilerinin kullanıcıları biraz daha bekleyecek gibi duruyor. Birkaç ay daha beklemeleri gerekeceğini söyleyen Yeğen sıkıntı yaşanmaması amacıyla verdiğim tarihlerde erteleme olabileceğini de hatırlattı.

Android 7 BElli oldu
Nougat Yeni Güncelleme

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz