AÖF sınavları nasıl geçti? Öğrencilerden AÖF yorumları

0
11

AÖF sınavları biter bitmez öğrencilerden komik veya kızgın yorumlar gelmeye başladı. Peki sizin AÖF sınavları nasıl geçti?

AÖF sınavları nasıl geçti?

AÖF sınavlarına yönelik ilk yorumlar, forumlarda ve sosyal medya hesaplarında dönmeye başladı. Sınavların bu yılki ilk oturumu bugün itibariyle başladı. Lisans ve önlisanlarını açıktan tamamlamaya çalışan öğrenciler, ilk sınavın nabzını tutabilmek için AÖF sınavları nasıl geçti? sorusuna yanıtı çeşitli forumlar ve sosyal medya aracılığıyla almaya çalıştı. İşte, AÖF yorumları ve sınava dair detaylar!

AÖF sınavının güz dönemi ara sınavları için beklenen gün geldi çattı. Haftalardır sınava girecekleri yerleri sorgulayan ve sınavda çıkabilecek soruları araştıran öğrenciler, şimdi de “AÖF sınavları nasıl geçti?” sorusuna yanıt aradı. Binlerce öğrencinin lisans ve önlisans eğitimlerini tamamlayabilmek için girdiği AÖF güz dönemi ara sınavlarının tümü yarın son bulacak. Ancak öğrenciler, şimdiden bugünün sınavlarına dair nabız tutmaya başladı ve AÖF forumlarındaki yorumları inceledi Yarınki sınavlara hazırlanmak için geçmiş dönem sınavlarını takip etmeyi sürdüren öğrenciler, bugünkü AÖF sınavına dair de yorumlara bulundu. Öğrenciler özellikle 4 yanlışın 1 doğruyu götürecek olmasına tepki gösterdi. İşte, AÖF sorularına gelen ilk yorumlar ve Açıköğretim’in yeni uygulamasına dair detaylar!

Öğrencilerden AÖF yorumları alıntıları

Birgül Çınar Dursun: Cevabını bildiğim soruyu yetkiliye soruyorum amacını söyler misin 4 yanlış bir doğruyu götürme kararını neden niçin neye dayanarak aldığını her bir şey için anket yapıyorsunuzda bu kararı alırken neden biz öğrencilerinize sormuyorsunuz.

Songül Polat: AÖF bu nedir ya çalıştığım halde yine zorlanım, ne yapmaya çalışıyorsunuz? Bari örgünn öğretime çevirin daha iyi onlar. Resmen kalmak için soru hazırlamışsınız ya yazık ya!

Zeynep Nur Karagöz : Sabah muhasebe sınavına girdim, yarım saat çıkmam yasaktı, ben de böyle şeylere kafa yordum boşluktan üzgünüm 🙁 Tek suçlu AÖF

Ömer Ula: Kaç yıldır hem liseyi de AÖF’de bitİrdim ama bu günkü sınav kadar zor görmedim, çalıştığım konulardan hiç bahsedilmemiş ya da derslerin konusu değişmiş.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz