Tasarımla Geçen 20 Yıl – Apple 1000 TL

0
41

Aradan 20 yıl geçti. Tasarımı ön planda tutan Apple bu 20 yılı bizlere kitap halinde sunacak. Kitap 1000 TL civarında satışa sunulacağı bekleniyor.

Apple tarafından yaptığı açıklamalarda özellikle tasarım açısından büyük beğeni toplayan markanın tasarım alanındaki son 20 yıldaki çalışmalarının tek kitapta toplandığı belirtildi. 20 yıllık süreç içerisinde Apple tarafından hangi çalışmalar ele alındığı, projeler üzerinde nasıl ilerlemeler elde edildiği gibi tüm detaylar yeni kitap ile birlikte incelenebilecek.

Tasarımları çok beğenildi

Özellikle Apple ürünlerinin fotoğraflanması konusunda daha özel bir çalışmanın yapıldığı belirtilirken ortaya çıkartılan ürün oldukça dikkat çekti. Yapılan açıklamalarda Apple tarafından bu kitabın piyasada satışa çıkarılacağı belirtilirken ilk başta sınırlı ülkelerde kitap satın alınabilecek. Farklı boyutlarda hazırlanacak olan kitapların fiyatları farklılık gösteriyor. Yapılan resmi açıklamalarda kitapların başlangıç ücreti 199 dolar olacağı belirtilirken daha büyük versiyonu isteyen kişilerin 299 doları gözden çıkarmaları gerekecek.

Özellikle kitabın Türkiye sınırları içinde satışa çıkması halinde 1000 TL gibi gerçekten yüksek bir rakam üzerinden satışa sunulması bekleniyor. Bu bakımdan yeni kitap ile birlikte Apple’ın ne kadar kazanç sağlayacağı oldukça merak ediliyor. Kitapların boyutları 10.20 x 12.75 inç ve 13.00 x 16.25 inç olacağı açıklandı. Başlangıçta kitabın satışa çıkacağı ülkeler şu şekilde sıralanıyor: Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Avustralya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Kore ve Tayvan kitabın ilk yayınlanacağı ülkelerden.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz