Apple ikinci el satışları resmen başladı!

0
14

Apple nihayet ikinci el iPhone satışlarını resmen başlattı. Yani ikinci el iPhone indirimli olarak Apple tarafından kullanıcılara satışa sunulacak.

ikinci el iPhone satışları!

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan resmi açıklamalarda yenilenmiş ve sıfırlanmış yeni iPhone modellerini 110 dolara kadar varan indirimlerle satışa sunulduğunu belirtti. ABD online satış mağazası üzerinden başlanılan satışlar kullanıcılarının daha ucuz bir fiyat ile Apple ürünlerini satın almasını sağlayacak. Üstelik alınacak bu modellerde garantili bir şekilde satış işlemleri yapıldığı için kullanıcıların herhangi bir mağduriyet yaşamaması da söz konusu değil.

İndirimler Oldukça Yüksek

Resmi internet sitesi üzerinden başlatılan satış işlemlerinde 110 dolara kadar varan bir indirimin sunulması özellikle ekonomik açıdan sorun yaşayan kullanıcıların daha avantajlı bir şekilde yeni modele sahip olması amaçlanıyor. Satışa çıkartılan ilk model iPhone 6S olurken SIM kart kilitsiz ve 16 GB depolama alanı bulunan iPhone 6S 449 dolar gibi bir etiket fiyatı ile satılmaya başlandı. Bu etiket Fiyatı normal bir iPhone 6S’e göre 80 dolar daha ucuz. Telefonun 64 GB versiyonunun etiket fiyatı ise 589 dolar oldu. Bu versiyonda da kullanıcıların 110 dolar gibi daha ucuz bir fiyattan cihazı satın alabilmesi mümkün kılınmış.

iPhone satın almak isteyenlerin internet sitesi üzerinden sipariş vermesi yeterli olduğu gibi kişilerin özellikle bir yıl garantili ve sıfırından farksız bir şekilde sunulacak ürünlere sahip olması cazip bir seçenek yaratıyor. Üstelik cihazlar her ne kadar sıfırlanmış ve yenilenmiş olsa da Apple güvencesiyle satıldığından dolayı kullanıcıların herhangi bir sorun yaşaması pek mümkün görünmüyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz