Apple TV Aralık Yayına Başlıyor!

0
18

Apple TV Aralık ayında Amerika’da yayın hayatına başlayacak ve pek çok ülkeye yayılması bekleniyor. Apple TV uygulaması ile yayını takip edebilirsiniz!

Apple TV Amerika’da!

TV uygulamasını tek bir noktada toplayacak olan Apple, böylece kişilerin TV izleme alışkanlığını değiştireceği gibi tek bir uygulama üzerinden sunulacak hizmet de bu ihtiyacın kolay bir şekilde karşılanmasını sağlayacak. Yapılan tanıtımlarda televizyon izleme konusunda kullanıcıların tüm ihtiyacının karşılanacağını belirtilirken dizilerin takip edilmesi, bir sonraki bölümün ne zaman yayınlanacağı ve fragmanlar gibi tüm bilgiler kullanıcılara sunulacak.

Siri Desteği Geldi

Üstelik TV uygulamasını Siri desteğini alması da kolay bir şekilde uygulamanın yönetilmesini sağlayacak. Kullanıcılar istediği kanalın ya ad filmin açılmasını komut vererek gerçekleştirebilecek. Canlı yayınların izlenmesinin yanı sıra seç izle ya da kirala izle gibi farklı izleme seçenekleri de TV uygulamasında yer alacak. Bu bakımdan kişiselleştirilebilir bir televizyon keyfi sunacak Apple tüm cihazlarında bu uygulamayı destekleyerek uygulamanın kullanım oranlarını da arttırmayı hedefliyor.

Yeni TV uygulamasıyla üstelik bir mağaza bölümü de yer alacak. Bu mağazada yeni sunulan yapımların tanıtımları gerçekleştirilecek ve istenildiği takdirde ücretli olarak bu içeriklere de erişim sağlanabilecek. Kiralama yöntemiyle sunulacak bu mağaza içerikleri sayesinde kişiler pek çok yeni yapımı ilk defa izleme imkanı bulacak.

Aralık ayı itibariyle Amerika’da başlayacak olan yayınlar kısa süre içerisinde dünyanın pek çok farklı bölgesinde de kullanılabilir olacak.

Apple TV Aralık Yayına Başlıyor

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz