Apple Ücretsiz Kodlama Dersleri

0
9

5-11 Aralık tarihleri arasında Apple mağazalarında ücretsiz kodlama dersleri sunulacak. Dersleri almak için herhangi bir Apple mağazasına gitmeniz yeterli.

Bilgisayar Bilimleri Eğitim Haftası süresi boyunca dünya genelindeki çok farklı etkinlik düzenlenirken Apple da bu etkinliklere katılma kararı aldı. 5 Aralık ile 11 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek kodlama haftası ile kişiler Apple mağazalarında ücretsiz kodlama dersleri alabilecek.

Eğitim veren Apple Mağazaları: 487 adet

487 Apple mağazasının tümünü kapsamınca bu etkinlik sayesinde kişiler bilgisayar bilimleri ve temel bilgiler gibi pek çok farklı bilgiyi öğrenme şansına sahip olacak. Apple tarafından verilecek eğitim sayesinde farklı bilgiye ulaşması ve kendini geliştirmesi mümkün olacak. Grup derslerinden, bire bir derse kadar farklı etkinlikler bu tarihler arasında Apple mağazalarında gerçekleştirilecek.

Eğitimlerin ücretsiz olması bu konuda büyük bir şansken Apple tarafından düzenlenecek etkinliklere ilginin oldukça fazla olması bekleniyor. Özellikle kurs almak için bütçeye sahip olmayan kişilerin başlangıç için bu tip ücretsiz eğitimler ile kendine iyi bir temel eğitim katması mümkün. Türkiye’nin de buna dahil edilmesi gerçekten mutluluk verici.

Başvuru üzerinden gerçekleştirilecek Apple ücretsiz kodlama derslerine, ne zaman kayıt yaptıracağınız henüz paylaşılmadı. Gelecek günlerde tüm ayrıntılar sunulacak. Kurs kayıtları hakkındaki bilgiyi Apple şirketinden net açıklama geldiğinde sunacağız.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz