Asus Zenfone 3 Özellikleri – Fiyatı

0
16

Asus Zenfone 3 özellikleri mayıs ayında yapılan tanıtımlarda duyurulmuştu. İşte piyasaya gelicek Asus Zenfone 3 özellikleri hakkında detaylı bilgiler.

Asus Zenfone 3 Özellikleri

Mayıs ayı içerisinde dağıtılmasına rağmen henüz Türkiye’de satışa çıkmayan yeni telefon modeli için beklentiler oldukça yüksek . Yeni telefonda yer alan yüksek özellikler ile birlikte kullanıcılar iyi bir performans sunacak bir telefona sahip olma imkanı elde ederken yapılan açıklamalarda telefonun tüm detaylara da belirtildi .

Yeni Model Üç Versiyonla Gelecek

Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Ultra olmak üzere üç farklı versiyon ile piyasaya sunulacak olan telefon yüksek özellik sunabilecek kapasitede . Farklı özellikleri ve etiket fiyatları bulunan telefonlar bu bakımdan kişilerin ihtiyacına en uygun olan versiyonunu satın almasını sağlarken özellikle telefonların etiket fiyatları merak ediliyordu.

Asus Zenfone 3 Fiyatları Nasıl Olacak?

Zenfone 3 için bugüne kadar resmi bir şekilde fiyat bilgisi paylaşılmadığından dolayı telefonların Türkiye’de satışa çıkacağı dönemde etiket fiyatının ne olacağı şu anda net olarak bilinmiyor. Fakat yüksek özelliklerde olan telefonlar için yüksek bir etiket fiyatının belirlenmesi mümkün. Ekim ayı içerisinde piyasaya sunulması beklenense de Ekim ayı içerisinde beklentiler gerçekleşmedi ve gözler şimdi Kasım ayında çevrildi.

Bu ay içerisinde piyasaya sunulmasına kesin gözüyle bakılan telefonlar piyasaya giriş yaptıktan sonra yüksek satış rakamlarına ulaşabilecek kapasite. Bu açıdan pek çok kişi için cazip bir seçenek yaratan Zenfone 3’ün satışa çıktıktan sonra yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz