Beats Kulaklık Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
15

Apple Beats X kulaklığın 10 Şubat itibarıyla tüm dünyada satışa sunulacağını deklare etti. Ancak ABD’deki bazı Apple mağazalarında kulaklığın satışı bigün ilkin, özetlemek gerekirse 9 Şubatta, başlamış olacak.

Kulaklık barındırdığı W1 yongası yardımıyla iOS cihazları ve Mac’lerle süratli halde eşleştirilebiliyor. Kulaklığın ABD’deki fiyat etiketinde ise 149.95 dolar yazacak. İlk başta beyaz ve siyah renk seçenekleri duyurulan kulaklık, bunlara ek olarak gri ve mavi renk alternatifleriyle de potansiyel kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Beats’in yeni kulaklığı, Apple markası taşımayan ürünlerle de tam uyumluluğa haiz. Yani Android telefon sahiplerinin kulaklığı satın almasının önünde teknik açıdan bir engel bulunmuyor. Apple’dan meydana getirilen açıklamada kulaklığı pil ömrünün 8 saate kadar çıkabildiği belirtilirken, yalnız 5 dakikalık bir şarjın 2 saatlik müzik tadı için kafi olduğuna dikkat çekiliyor. Daha önceki Beats kulaklıklarında şarj için microUSB kullanılırken, Beats X’te Lightning ile şarj gerçekleştiriliyor.

Beats X tere karşı dayanıklı değil

Apple’ın “Flex-Form” olarak nitelediği kablo, kulaklığın kullananların boyunlarını kolaylıkla sarmasını sağlıyor. Kulaklığın topuzları da kullanımda olmadıklarında birbirlerine manyetik olarak bağlanıyor. Özel bir taşıma kutusu ve daha sıkı tutunma için kanat uçlarıyla birlikte gelen Beats X’in tere karşı dayanıklı olmadığını hatırlatmak gerekiyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz