Bim’de iPhone 7 satın al

0
108

Son edindiğimiz bilgilere göre Bim, iPhone 7 satışına başlayacağını duyurdu. Konu ile alakalı satış bilgilerini haberimizde okuyunuz. 18 Kasımda Başlıyor!

Ülkemizde özellikle uyguladığı indirimli etiket fiyatlarıyla dikkatleri çeken market zinciri BİM, müşterilerine bazı güzel sürprizler yapmış ve Playstation 4, Xbox 360 ve Star Wars gibi ürünleri lisanslı olarak satışa sunmuştu. Bu sefer de şirket tarafından yapılan açıklamaya göre ise BİM, 18 Kasım Cuma günü sınırlı sayıda teknoloji devi Apple firmasının yeni cihazı iPhone 7’yi satışa sunacağını açıkladı. Hatta şirket, Apple firmasının önerdiği etiket fiyatından tam 250 TL daha uyguna satacak.

Normal fiyatı 3249 TL olan iPhone 7 32GB cihazı BİM’de 2999 TL’ye satılacak. Ayrıca şirket tarafından söylenene göre ürünler 1 yıl resmi Apple garantisi altında olacak. Yani cihazlarda herhangi bir bölge sorunu vs. olmayacak. Şu anlık şirket tarafından stok sayısı ne kadar veya hangi bölge mağazalarında satışa çıkacak konusunda herhangi bir açıklama yok ancak tahminlere göre büyük ilçelerde satışa çıkacak. İleri zamanda bu konuyla ilgili şirketten herhangi açıklama gelirse sizlere bildireceğiz. Umarız BİM bu tür kampanyalarıyla müşterilerini mutlu etmeye devam eder.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz