BlackBerry Mercury Tasarımı ve Teknik Özellikleri

0
24

BlackBerry Mercury tasarımı sızdı! İşte kullanıcıların tasarımını sevdiği BlackBerry Mercury teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiler.

BlackBerry Mercury Teknik Özellikleri

BlackBerry ilk yıllardan itibaren fiziksel klavyesi ile dikkat çekerken fiziksel klavyenin kullanıldığı yeni bir model daha piyasaya sunulacak. Yeni modelin BlackBerry Mercury olarak adlandırılacağı duyurulurken bu yeni model ile ilgili sızdırılan görüntüler şimdiden bilgi alınmasını sağladı.

BlackBerry Mercury Teknik Özellikleri Neler?

BlackBerry Mercury modelinin 4.5 inç ekrana sahip olacağı belirtilirken işlemci noktasında Qualcomm ile iş birliğine gidilmiş durumda. 18 MP arka kamerası ve 8 MP ön kamerası ile kullanılacak. 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama, Android işletim sistemi ise cihazın diğer özellikleri arasında.

Fiziksel Klavye Tasarımı İle Birlikte Gelecek!

BlackBerry Mercury ‘nin en çok dikkat çeken özelliği fiziksel klavyenin kullanılması olacak. Özellikle Priv ile birlikte farklı bir stratejisinin yürütülmesi beklenen BlackBerry’de yeniden fiziksel klavyeye dönüş yapılacak olması markanın bu konuda stratejisini yeniden değiştirdiğini gösteriyor.  BlackBerry Mercury için net sızdırma Weibo üzerinden yapılırken görsellerde telefon net bir şekilde görüldü. Firma telefonun sol tarafında ön kameraya yer vermiş. Tasarım açısından sınıfı geçmeyi başaran BlackBerry Mercury için şimdi asıl soru performans. Özellikle satışa çıktıktan sonra telefonun ne kadar çok satacağı ve kullanıcıları ne kadar tatmin edeceği merak ediliyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz