Dead Rising 4 yeni video ile bekleyen kullanıcıları hayran bıraktı. Dead Rising 4 cadılar bayramı temalı videoyu hep beraber izleyelim.

Capcom Vancouver’ın geliştirdiği ve Microsoft’un yayıncılığını üstlendiği zombi oyunu Dead Rising 4 ilk olarak E3 2016 fuarında duyurulmuş ve biz oyun severlerde büyük heyecana sebep olan oyundan Cadılar Bayramı’na özel kısa bir tanıtıcı video paylaşıldı. Video her ne kadar kısa olsa da oyunda yine çok eğleneceğimiz belli oluyor. Zira Dead Rising denildim mi ilk olarak bir oyuncunun aklına çılgınlar gibi zombilerle eğlenmek ve onları farklı tekniklerle öldürmek gelir. Paylaşılan bu tanıtımda da bunu bolca görüyoruz. Cadılar Bayramı’na özel olarak hazırlanan videoya aslında Xbox’da çekilmiş kısa bir oynanış videosu da diyebiliriz.

Dead Rising 4 Yeni Video Cadılar Bayramı

Ana karakterimiz Frank West’i değişik değişik kostümlerle gördüğümüz videoda bir diğer dikkat çeken şeyin grafiklerin gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca oyunun içerisinde yer alan ölüm makinelerine de kısaca göz atma şansı elde ediyoruz. Zombi biçerdöver mi dersiniz alev makinesi mi dersiniz yoksa terminatör gibi giyinip Allah Allah! nidalarıyla zombilere saldırmamız mı dersiniz her şey var.

Unutmadan söyleyelim, yine çok eğleneceğimiz oyun ise 6 Aralık 2016 tarihinde PC ve Xbox One platformları için ve daha sonra da Playstation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz