Digiturk Abonelik İptal Dilekçesi indir

0
79

Digiturk aboneliğinizi hiçbir sorun yaşamadan iptal ettirebilirsiniz. Dilekçe genel anlamda bu şekildedir. Spesifik konular hakkında ekleme yapmanız gerekebilir. Dilekçeyi indirip kullanabilirsiniz. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için elbette Digiturk’u aramanız gerekebilir. Telefon numarasını aşağıda verdiğim üzeredir.

Digiturk aboneliği nasıl iptal ettirilir? Aboneliği iptal ettirebilmek için nasıl dilekçe yazılır? Digiturk’ ü iptal işlemleri için gerekli evraklar nelerdir? Abonelik iptali için hangi numara aranmalıdır?

Digiturk’ün Bugün TV, Kanaltürk, Samanyolu TV, Mehtap TV, S Haber (Samanyolu Haber), Yumurcak TV ve Irmak TV kanallarını çıkarması sonrası Türkiye’ yi ayağa kalktı.Birçok Digitürk abonesi üyeliğini iptal ettirmek için çağrı merkezini aradı.Peki Digiturk aboneliği nasıl iptal ettirilir?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun yönetmeliği gereği, iptal taleplerinizi yazılı olarak vermeniz gerekmektedir. Yazılı talebiniz ulaştığında, takip eden 24 saat içerisinde SMS ile iptal talebinizin alındığı bilgisi sizinle paylaşılır ve yayınlarınız kapanır, 7 gün sonra üyeliğiniz iptal olur. İptal talebinizi verdikten sonra 24 saat içinde bu SMS’i almadığınız taktirde talebiniz bize ulaşmamıştır ve talebinizi yinelemeniz gerekmektedir. Bu durumun tekrar etmesi halinde Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni +90 (212) 473 73 73 arayarak yardım alabilirsiniz.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz