Facebook Yeni Kamera Özellikleri

0
6

Facebook yeni kamera özellikleri hakkında bilgilendirici olan bu haberimiz, gerçekten günde oldukça fazla zaman geçirdiğiniz Facebook için hazırlandı.

Instagram‘ı Snapchat özellikleriyle dolduran Facebook, şimdi de popüler mesajlaşma uygulaması olan Messenger için yeni kamera özelliklerini duyurdu. Snapchat’teki özellikler artık Messenger’da da kullanılabilecek.

Messenger’a yeni gelen özellikler Türkçe destekli özel efektler, fotoğraflar üzerine yerleştirilebilen filtreler ve sticker‘lar olarak karşımıza çıkıyor. Bunlarla yetinmeyen Facebook, kendi servisi olan Instagram’dan da Boomerang özelliğine benzeyen bir yeniliği Messenger için kullanıma açtı.

Geçtiğimiz ay Facebook kurucusu Mark Zuckerberg görsel mesajlaşma araçları hakkında denemeler yapıldığından bahsetmişti. Bu denemeler Snapchat ve Instagram özellikleri olarak karşımıza çıkmış oldu.

Hem iOS hem de Android platformları için gelen güncellemeyle birlikte kullanıma sunulan özellikler, selfie tutkunlarını çok sevindirecek gibi görünüyor. Yenilenen sade bir tasarım ile karşımıza çıkan Facebook Messenger, yeni kamera eklentisi ile sevilen özellikleri anlık mesajlaşma ile birleştirmiş oldu.

Şimdilik sadece belirli bir kitle için kullanıma açılan özellikler kısa zaman içerisinde tüm Messenger kullanıcıları için sunulacak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz