Final Fantasy XV Grafikleri Harika! (Video)

0
20

Final Fantasy XV oyunun çıkmasına sayılı günler kala, yeni videolar elimize geçmeye devam ediyor. Oyun grafiklerini çok beğendiğimi söylemem gerek!

Final Fantasy XV oyunu ile ilgili birçok video artık internet dünyasında gezinmeye başladı. Çıkmasına çok az kala gelen yeni bir videoyu sizlere sunmak isterim. Gün doğumu, gün batımını hızlandırılmış olarak sunan videoda grafikler gerçekten göz alıcı…

Çıkışına sadece sayılı günler kalan Final Fantasy XV için artık son dönemece girdik. Doğal olarak oyun hakkında birçok video da gelmeye başladı. Son olarak Japonya’ya özel bir demosu çıkan oyunun bu demosunda grafiksel kalitesi de gözler önüne serilmiş. Oyunun demosundan çekilen videolara baktığımızda Final Fantasy XV’in görsel açıdan son derece tatmin edici durduğunu görüyoruz.

Oyunun teknik açıdan en güzel yönlerinden birisi de gün dönümü olması. Yani siz oyunu oynarken hava kararması, yağmur gibi etkenler ile karşılaşabileceksiniz. İşte oyunun demosunda da çekilen videolar ile oyundaki bu gün dönümünün nasıl işleyeceği gözler önüne serilmiş. Haritanın farklı noktalarından oyundaki bu değişimin nasıl olduğuna aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz