Galaxy Note 7 Veren ne alıyor?

0
18

Galaxy Note 7 değişim yapmak isteyen kullanıcılar için bilgiler paylaşıldı. Galaxy Note 7 değişim detayları ve kullanıcı davranış programı nasıl olacak?

Galaxy Note 7 değişim detayları

Samsung Ağustos ayı içerisinde piyasaya sunduğu telefonları bataryalarında yaşanan problemler nedeniyle geri toplama kararı alması üzerine dünya genelinde oldukça kapsamlı bir değişim programı başlatılmıştı. Başlatılan bu değişim programı ile birlikte tüm Galaxy Note 7 kullanıcılarının telefonlarını en yakın Samsung merkezlerine götürerek iade etmesi istenirken, kullanıcıların büyük bir bölümünün telefonlarını iade etmek istemediği öğrenildi.

Samsung’a Güven Tam!

Yaşanan bu durum Samsung olan güveni gösterirken özellikle değişim programı kapsamında kullanıcıların hangi telefonu tercih ettiği de ortaya çıktı. Yapılan açıklamalara göre Galaxy Note 7 cihazlarını teslim eden kullanıcılar bu telefon yerine markanın piyasaya sunduğu diğer cihazları alıyor. Bu konuda öne çıkan özel bir model bulunmasa da kullanıcıların Samsung’un sorunlu modeli yerine yine de markadan vazgeçmediği ve Samsung modellerini almaya devam ettiği görülüyor.

Yaşanan bu olay kuşkusuz Samsung için önemli bir avantaj. Kullanıcıların Samsung’a olan güveninin devam etmesi Samsung adına büyük umut. Kullanıcılar Samsung marka telefonlarda sorun yaşasa da Samsung’u terk etmemesi Samsung’un bu konuda daha büyük bir zarar yaşamasını da önlemiş durumda. Bu açıdan önümüzdeki dönemlerde Samsung’un yeni akıllı telefonlar için Galaxy Note 7 etkisinin çok daha az olacağını söylenmesi mümkün.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz