Galaxy S6 Serisi Yeni Güncelleme

0
16

Galaxy S6 güncellendi! Ekim ayına özel hata iyileştirmeleri güncellemesi geldi. Galaxy S6 hatasız bir telefon için sürekli kendini güncelliyor.

Galaxy S6 güncellendi!

Samsung geçtiğimiz yıllarda piyasaya sunduğu Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge Plus için Ekim ayı güncellemesini yayınladı. Ekim ayının ortasında Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için güncelleme yayınlayan Samsung, Bu modellerin ardından güncellemeleri Galaxy S6 serisi için yaptı.

Güncellemelerde Neler Var?

Yayınlanan güncelleme telefonlardaki pek çok hata için iyileştirmeler içerirken aynı zamanda performans anlamında da ciddi güncellemler yapılmış durumda.  Güncelleme ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda sistemde yer alan 68 güvenlik açığının yeni güncelleme ile kapatıldığı ve bu nedenle güncellemenin alınmasının önerildiği belirtildi.

Güncellemeler ile birlikte telefonların daha güvenli bir hale gelecek olması kuşkusuz. Kullanıcıların telefon kullanımlarını çok daha iyi bir hale getiren Samsung, Galaxy S7 ve S6 serisine yönelik yaptığı bu güncellemelerin ardından gündemde Android 7.0 yer aldı.

Şu aralar konuşulan konular arasında Android 7.0 Nougat işletim sisteminin ne zaman geleceği de yer alıyor. Android işletim sisteminin son versiyonu olan Android Nougat özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Fakat Samsung cephesinden gelen bilgilerde özellikle 2017 yılının ilk ayları itibariyle Galaxy  S7 serisine güncellemenin sunulacağı ve S6 serisine ancak 2016’nın ortalarına doğru yeni güncellemenin gelebileceği belirtiliyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz