Galaxy S7 Android 7.0 Güncellemesi

0
15

Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi ile beraber birçok sorunun ortadan kalkacağını duyurdu. Bunun için Galaxy S7 Android 7.0 Beta sürümünü sundu.

Galaxy S7 Android 7.0 beta

Android 7.0 nougat güncellemesi alacak telefon modelleri arasında yer alan Samsung Galaxy S7 için Samsung çalışmalara resmen başladı. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalarda özellikle Galaxy S7 serisi için Android 7.0 Beta versiyonunun hazırlandığı ve sunulduğu belirtilirken, kullanıcılara bu yeni güncellemeyi alarak ilk defa nougat versiyonunu Galaxy S7’de deneme fırsatı elde edecek.

Sadece İngiltere’de Geçerli Olacak

Türkiye’de böyle bir imkan bulunmadığından dolayı kullanıcıların şu an için Android 7.0 denemesi mümkün değil. Üstelik Samsung tarafından yapılan resmi açıklamalarda güncellemenin sadece İngiltere sınırları içerisinde geçerli olduğu ve bu nedenle İngiltere’de beta kaydı bulunan kullanıcılar tarafından Android 7.0 güncellemesinin kullanılabileceği belirtildi.

Samsung tarafından Galaxy S7 için yapılacak Android Nougat güncellemesi telefonun yeniden satışta hareketlenmesini sağlayabilir. Bu bakımdan Samsung yapacağı hamle ile birlikte hem mevcut kullanıcıları memnun edecek hem de daha fazla kişinin Galaxy S7 telefon modellerini tercih etmesini sağlayabilecek. Bu açıdan beta denemelerinin ve testlerin kısa sürede tamamlanarak bir an önce piyasaya çıkılması Samsung’un bu alanda daha hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmesi sağlayacak. Galaxy Note 7 modellerinin iptal edilmesi tek amiral gemisinin Galaxy S7 serisi olmasına neden olurken tüm bu güncellemeler ile birlikte Samsung’un yeniden sektördeki durumunu toparlaması bekleniyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz