Galaxy S7 edge mercan mavisi

0
25

Galaxy S7 edge mercan mavisi oldukça beğenileceğe benziyor. Ürünü satın almak isteyen dostlarımız için bilgi vermeyi de ihmal etmeyelim. Mercan mavisini özel olarak isteyen dostlar konu ile ilgili zorlanacağı kesin 🙂

Samsung, Galaxy S7 edge‘de renk seçenekleri arasına mercan mavisini de ekleyeceğini daha önce duyurmuştu. Şirket mercan mavisi S7 edge’i Singapur ve Tayvan’da piyasaya sürdü.

galaxy-s7-edge-mercan-mavisi-1

Mercan mavisi, Samsung’un lanetli telefonu Galaxy Note 7’nin en beğenilen renk seçeneklerinden biriydi. Dolayısıyla Güney Koreli şirketin bu seçeneği S7 edge için sunması doğru bir hamle niteliği taşıyor. Samsung, tanıtılmasının üzerinden neredeyse 8 ay geçen S7 edge’e de bu yolla yeni bir soluk kazandırmış oluyor.

Galaxy S7 edge mercan mavisi hangi ülkelerde?

Samsung’un yeni renk seçeneğini hangi ülkelerde potansiyel alıcıların karşısına çıkaracağı henüz bilinmiyor. Singapur ve Tayvan’dan sonra bölgedeli diğer ülkelerde de mercan mavisi Galaxy S7 edge’in satışa sunulması muhtemel görünüyor. Şirketin yeni renk seçeneğinin tanıtımı için deniz kızı temasını kullanması da ayrıca dikkat çekiyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz