Galaxy S8 bilgileri sızdırıldı!

0
15

Galaxy S8 gün geçtikçe kullanıcıların ilgini topluyor. Bu merak duygusu ile herkes Galaxy S8 özellikleri neler olacak sorusuna cevap arıyor.

Galaxy S8 nasıl olacak ?

Samsung’un 2017 yılında piyasaya sunması beklenen Galaxy S8 için yoğun bir şekilde çalışma yaptığı bilinirken pek çok farklı bilgiler sızdırıldımaya devam ediyor. Özellikle şirketin tedarikçileri üzerinden yapılan sızıntılarda pek çok farklı detay ve telefonda yer alacak özellik kolay bir şekilde öğrenilirken son gelen bilgilerde telefonun ekranında ve ana ekran tuşunda değişiklik yapılacağı belirtildi.

2K Ekran Gelebilir

Telefonda önceki sızıntılardan farklı olarak iki kat çözünürlüğün destekleneceği belirtilirken ana ekran dışında da farklı bir değişikliğe gidilecek. Dokunmatik bir tuşu tercih etmesi beklenen Samsung, bu yeni telefon modeli ile birlikte Galaxy serisinde de önemli bir değişiklik yapmış olacak. Sanal gerçeklik için telefondaki görüntü kalitesinin arttırılması beklenirken bugüne kadar piyasaya sunulan bilgilerde 4K görüntü kalitesinin tercih edileceği belirtiliyordu. Fakat gelen son bilgiler kalitenin 2K ile sınırlandırılacağı belirtildi. Özellikle batarya süresini daha uzun olması ve telefondan performansın elde edilebilmesi adına böyle bir seçimin yapılabileceği de konuşulanlar arasında.

Telefonda yer alacak diğer önemli bir özellik ise ultrasonik parmak izi tarayıcısının kullanılacak olması. Özellikle dokunmatik bir ana ekran tuşunu kullanacak olan Samsung, ultrasonik parmak izi tarayıcısını da ana ekran tuşu ile entegre bir şekilde sunabilir. Bu da parmak izi okuyucusunun çok daha kolay bir şekilde kullanılmasını sağlayacak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz