Galaxy S8’den Beklentilerimiz Neler?

0
21

Galaxy S8 özellikleri üst düzey olması bekleniyor. Galaxy Note 7 patlamasını unutturacak ve Samsung’un zararını karşılayacak Galaxy S8 bekliyoruz.

Galaxy S8’den Beklentilerimiz

Konuyla ilgili yapılan son paylaşımlarda özellikle Galaxy S8 için markanın özel bir çalışma yürüttüğü ve bu çalışma kapsamında telefonda çok önemli, farklı özelliklere yer verileceği belirtildi. Yapılan açıklamalarda ince bir tasarımın ve aynı zamanda geliştirilmiş bir kameranın kullanılacağı öne sürülürken bu seçimler ile birlikte Galaxy S8 bugüne kadarki en iyi cihazlardan bir tanesi olmaya şimdiden aday görünüyor.

2017’de Geliyor

2017 yılı içerisinde tanıtılması beklenen telefon özellikle Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan sorunlar nedeniyle çok daha erken bir tarihte paylaşılabilir. Konuyla ilgili tahminler ise 2017’nin ilk çeyreği itibariyle telefonun piyasaya çıkacak olması yönünde. Bu bakımdan 2016 yılının son aylarına girdiğimiz şu dönemde Samsung Galaxy S serisinin yeni modeli adına önemli bir çalışma yürütüyor.

İddialar Kafaları Karıştırıyor

Telefon hakkında bugüne kadar pek çok farklı iddia gündeme gelirken son gelen bilgilerde ince bir tasarımın kullanılacağı ve kameranın da oldukça geliştirilmiş bir şekilde sunulacağı öne sürüldü. Bu bakımdan Galaxy S8 ilk olarak tasarımıyla göz alacak ve ardından geliştirilmiş kamerası ile birlikte başarılı çekimlerin yapılmasına imkan sağlayacak. Piyasada oldukça farklı iddialar yer alırken Samsung Galaxy S8 modelinde hangi özelliklerin yer alacağı kesinleşmiş değil. Bu bakımdan ciddi bir bilgi kirliliği bulunsa da şu an için söylenebilecek tek söz Samsung Galaxy S8 modelinin çok farklı ve iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapacağı.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz