Game of Thrones 7. Sezon ilk görüntüler!

0
8

Game of Thrones 7. Sezon ile televizyonda yerini almaya hazırlanıyor. İşte Game of Thrones 7. Sezon ilk görüntüleri şu şekilde!

Game of Thrones 7. Sezon ilk görüntüler!

HBO televizyon seyircisini nasıl yakalayacağını kesinlikle çok iyi biliyor. The Wire, The Sopranos, True Detective ve daha nice başarılı dizisiyle her zaman ilk sırada yer almayı başaran kanal, şimdilerde ilk sezonu ile izleyicilerin aklını başından alan Westworld ile mest etmeye devam ediyor. Game of Thrones’un dayanılması imkânsız olan uzun sezon arasına birebir gelen bilimkurgu dizisinin dün gece yayınlanan yeni bölümünde ise takipçileri büyük bir sürpriz ile buluşturdu. Yeni yıla girmemize çok kısa bir süre kala, HBO 2017 yılında yayınlanacak dizi ve filmlerin tanıtımını yapmaya başladı ve bu tanıtımların içinde tabii ki dünyanın dört gözle beklediği Game of Thrones da vardı.

Kuzeyin Koruyucuları: Jon, Sansa ve Arya’nın yer aldığı görüntüler şimdilik çevrimiçi olarak yayınlanmadığı için sadece birkaç kare ile yetiniyoruz. Jon’un yeniden hayati bir kararın eşiğinde olduğunu ve Arya’yı her zamanki gibi Westeros’u tavaf ederken görüyoruz. Sansa’nın yeni görünümüne ise ilk defa şahit oluyoruz. Ancak sadece bunlar bile heyecanlanmamıza neden oluyor. Çünkü geçen seneden hatırlayacağınız üzere, yeni yıl fragmanı dizinin yayınlanacak olan tanıtım fragmanlarının en büyük habercisi. HBO her yıl olduğu gibi geleneği bozmayarak yakın zamanda Game of Thrones’un ilk fragmanını paylaşacağına güvenimiz tam.

Game of Thrones 7. Sezon ilk görüntüler!

Game of Thrones 7. Sezon ilk görüntüler!

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz