Geleceğin Akıllı Ulaşım Teknolojileri

0
0

Vodafone, Devrim yaratan bir yenilikle karşımıza çıktı. Araçlara entegre edilebilen yeni uygulamasını yeni nesil motosiklet ve bisikletlere entegre edip tanıtımını yaptı.

Yeni “Wi Bisiklet” Ulaşım Teknolojileri

Vodafone Grubu, Nesnelerin İnterneti (IoT) uygulması ile sınırları zorladı. Vodafone Grubu, IoT teknolojisindeki stratejik odağı doğrultusunda Mobil Dünya Kongresi kapsamında, daha güzel bir gelecek için kolları sıvadı. Yeni akıllı araç teknolojisinin tanıtımını yaptı.

Vodafone, “daha çok güvenlik” özelliğiyle Yamaha TMAX SX ya da DX sürücülerinin skuterlarını emniyette tutabilmelerine yardım etmek için donanım, bağlantı ve hizmetleri içeren teknoloji sağlıyor. “Benim TMAX bağlantım” (My TMAX Connect) ile   araç korna ya da flaşlarını uzaktan ayarlayabilme, araçları çalınırsa Vodafone’un çalınan araç izleme ve kurtarma hizmetini kullanarak araçlarını en hızlı ve kolay şekilde bulması gibi uygulama özelliklerinin tanıtımını yaptı

Sosyal özellikleri ise Piaggio Wi-Bike sürücüleri, yakmak istedikleri kalori miktarı, maksimum kalp atış hızının alt sınırını ayarlamak veya harcamak istedikleri efor miktarını seçmek için Vodafone’un yeni uygulamasıyla ayarlayabiliyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz