GM 5 Plus Türkiye’ye geldi

0
7

GM 5 Plus sonunda Türkiye’ye gelmiş durumda. Özellikleri ve Türkiye satış fiyatları hakkında bilgileri sunduk. 2 yıl boyunda Google’dan tam destek!

Yerli markalarımızdan olan ve giderek kendini geliştiren General Mobile’ın yeni amiral gemisi konumunda ki akıllı telefon olan General Mobile 5 Plus önceden haberini yaptığımız gibi ilk olarak Şubat ayında düzenlenen MWC 2016 etkinliğinde sunulmuştur.

Google’ın Android One Platformuna sahip olan ve bu anlamda tüm Google desteğinden tam anlamı ile faydalanacak olması bu telefonun en artı özelliklerindendir. General Mobile’ın yeni akıllı telefonu son dönemde moda olan renkleri roze altın, altın, uzay grisi ve gümüş renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Rakiplerine göre farkları arasında tasarım anlamında inceliği dikkat çeken GM 5 Plus gücünü ortalama telefonlarda kullanılan Snapdragon 617’den alıyor. GM 5 Plus 3 GB Ram ile geldiğini belirtelim ve 32 GB dahili depolama alanı ile fiyatına göre oldukça güzel donanımsal özellikleri sunuyor. GM 5 Plus son model akıllı telefonlarda kullanıma sunulmayan microSD kart desteği de sunuyor. Bu sayede cihazın hafızasını dilerseniz 128 GB’a kadar çıkarabilirsiniz.

Cihazın Türkiye satış fiyatı 999 TL olarak açıklandı. Kullandığınız operatörden veya herhangi bir mağazadan satın alabilirsiniz. Unutmayın ki bu cihaz Google’dan tüm güncelleme ve gelişmeleri 2 yıl boyunca ilk alacak olan cihazlar arasındadır.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz