Google Pixel 32GB Mavi Yeniden Stoklarda!

0
11

Google Pixel 32GB Mavi modeli yeniden stoklara dönüş yaptı. İşte Google Pixel 32GB Mavi modeli hakkında detaylı bilgiler.

Google Pixel 32GB Mavi Yeniden Stoklarda!

Mavi Google Pixel, çevrimiçi Google Mağazasında yeniden stoklarda. Google tarafından yapılan açıklama ile birlikte sınırlı sayıda olsa da yeniden satışa çıkartıldığı belirtilen Mavi Pixel ve Pixel XL, yeniden tükenebilir. Zira yeni cihaz için oldukça ilgi gösterilirken en çok mavi rengi tutulmuştu. Piyasada her ne kadar beyaz rengi bulunsa da kişilerin satın alma sırasında tercihi daha çok mavi oluyor. Mavi ve beyaz renk kombinasyonu, Pixel ve Pixel XL’i yeniden cazip bir hale getirebilir.

ABD’ye Özgü Model!

Mavi renk seçeneği şu anda sadece ABD’ye özgü. 32GB Pixel modelleri ile sunulan cihazın etiket fiyatı ise 649 Dolar.  Eğer mavi rengini bekliyorsanız ve satın almak istiyorsanız biraz acele etmenizde fayda var. Şu anda sadece Google Store üzerinden satışa çıkartılan cihaz için stoklar bitene kadar kişilerin satın alma imkanı bulunuyor. Yapılan resmi açıklamalarda şu anda satışta olan cihaz için gönderimlerin 9 Aralık itibari ile yapılacağı belirtildi. Bu bakımdan çok beklenmesine gerek kalmadan mavi bir Pixel serisini kullanabilmek de mümkün olacak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz