Google Pixel Türkiye satışı ve fiyatı

0
24

Google Pixel, Türkiye’de satışa sunulmaya başladı. Cihazın fiyatı ve hangi mağazada satıldığına dair bilgileri makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Google’ın geçtiğimiz ay yurt dışında satışa sunulan Google Pixel ve Pixel XL Android 7.1 Nougat telefonları Türkiye’de henüz satışı yapılmıyordu. Ancak Hepsiburada şirketi Google Pixel’i ithalatçı garantisi aracılığıyla Türkiye’de satmaya başladı.

Hepsiburada internet mağazası üzerinden satışa sunulan Pixel’in siyah ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Telefonun 2998,99 TL gibi bir satış fiyatı bulunuyor. 5 inç, Full HD ekrana sahip bir telefon için fiyatı normalin üstünde olduğu ortada. Bunu normal karşılamak gerekiyor. Paralel ithalatçı garantisi ile sunulan cihaz elbette biraz daha yüksek fiyata satılmakta.

Android telefonun teknik özelliklerine bakmıştık. Ancak tekrar hatırlatmakta fayda var. 5 inç, 1080p AMOLED ekran ile Snapdragon 821 işlemci eşlik ediyor, 4 GB RAM, 12.3 megapiksel arka kameranın yanında 8 megapiksel ön kamera, 4K video kayıt desteği, 32 GB dahili hafıza gibi özellikler cihazda buluşuyor. Android 7.1 Nougat’ın yüklü geldiğini belirtelim, Google’ın pixel modellerine özel “Pixel Launcher” kullanıcı arayüzü ve “Google Assistant” olarak adlandırılan sanal yardımcı bulunuyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz