Google Pixel XL ile Galaxy S7 Hız Testi

0
21

Google Pixel XL ile Galaxy S7 hangisi hızlı? İki cihaz arasındaki hız farkını merak eden dostlarımız için sunduk. Donanımsal olarak kendini belli ediyor.

Başlığa baktığımda aklıma gelen ilk şey Snapdragon 821 kullanılırken, 4 GB RAM ile desteklenen Google Pixel XL’in daha hızlı olduğu. Ancak videoyu dikkatli izlemekte fayda var.

Google Pixel XL sunduğu performans ile piyasadaki pek çok amiral gemisine de kafa tutmayı başarıyor. Bugüne kadar pek çok farklı model ile karşılaştırması yapılan Google Pixel XL bu sefer Samsung Galaxy S7 Edge’ye karşı.

Google Pixel XL, S7’yi hangisi hızlı?

4 Ekim tarihinde yapılan tanıtım ile birlikte mobil sektörde en çok konuşulan konular arasında yer alan Google Pixel XL, mobil işlemcisi ve RAM’i ile birlikte oldukça üst seviyede. Öyle ki telefonda Snapdragon 821 kullanılırken, 4 GB RAM ile destek sağlanmış durumda. Google Pixel XL’in rakibi S7 Samsung’un bugüne kadar piyasaya sunduğu en iyi modellerden birisi. Galaxy S7 Edge 8 çekirdekli Exynos 8890 işlemciye sahip. Bu bakımdan iki telefonun karşılaştırması oldukça ilgi çekerken, nasıl bir sonucun çıkacağı da merak ediliyordu.

Test Başladı! 

İki telefon için yapılan hız testinde iki telefonda da aynı anda işlemler yapılırken parmak izi okuyucusundan uygulama açılış sürelerine kadar farklı testler gerçekleştirildi. Peki, sonuç ne? İşte iki telefonun hız kapışması;

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz