Google VR ile Dünya’yı, Uzayı Gez

0
20

Google VR ile uzay yolculuğu yapacaksınız. Sanal gerçeklik ve kendi teknolojisini birleştiren Google, Dünya’yı ve uzayı keşfetmenizi sağlayacak.

Google piyasaya sunduğu ürünler ve servisler ile birlikte kullanıcılara çok farklı imkanlar sunmayı başarıyor özellikle piyasaya sunulacak yeni servisin kullanıcıların uzay yolculuğu yapabileceği belirtildi. Google Earth’ün ilk piyasaya sunulduğu günleri hatırlıyorsunuzdur, ne kadar çok sevilmişti. Google Earth’ten daha da gelişmiş, sanal gerçeklik ile birlikte Google Earth desen ne dersiniz? 🙂

VR Teknolojisi ve Uzay Yolculuğu

Uzay yolculuğu çalışması sayesinde kullanıcılar artık uzay yolculuğunu yeni Google servisi ile  VR teknolojisi ile yapabilecek. Özellikle sanal gerçeklik(VR) ile desteklenecek bu yolculukta kişiler aynı uzay yolculuğu yapar gibi müthiş bir deneyim yaşayacak. Önümüzdeki dönemlerde piyasaya sunulacak bu yeni servis ile artık kişilerin dünyanın pek çok farklı bölgesini ziyaret edebilmesi çok kolay olacak. Bu açıdan bakıldığında Google sunacağı yeni servis ile birlikte yine heyecan uyandıran projelerin başını çekiyor.

Konu ile ilgili paylaşılan bilgiler şu an için maalesef sınırlı olsa da önümüzdeki günlerde projenin tamamlanmasıyla birlikte tanıtımların gerçekleşecektir ve özellikler sunulacaktır. Google tarafından sunulacak bu avantajı ile birlikte sanal gerçeklik gözlükleri ile kişiler farklı bir uzayın derinliklerinde gezilebilecek.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz