Harley Quinn ve Birds of Prey Senaristi Açıklandı

0
20

Harley Quinn rolünü yine Margot Robbie oynayacağını hemen söyleyelim. Senarist Christina Hudson olacağı açıklandı. Bakalım film etkileyici olacak mı?

Ülkemizde 12 Ağustos 2016 tarihinde vizyona giren ve özellikle Harley Quinn karakteri ile akıllara kazınan Suicide Squad: Gerçek Kötüler filminin spin-off’u olarak Harley Quinn’in filmi çekileceği açıklanmıştı. Büyük heyecana sebep olan bu açıklamanın ardından ise DC cephesinden yeni bir haber daha geldi. Zira uzun süredir aranan filmin senaristi sonunda bulundu. Ancak ufak bir sorun var. Çünkü filmin senarist koltuğuna oturacak kişi olan Christina Hudson’ın programı bir hayli kalabalık. Ünlü senarist yakında vizyona girecek Shut In filminin, gelecek sene vizyona girecek Unforgettable ve The Fugitive filmlerinin de senaristliğini üstleniyor. Ayrıca bütün bunlar dışında Christina Hudson bir de Paramount Pictures stüdyosu ile Transformers serisinden tanıdığımız Bumblebee robotununun spin-off filmi için de anlaşmış.

Bütün bu programın üzerine ise DC, ünlü senariste sadece Harley Quinn’in solo filmini emanet etmeyecek. Zira söylenene göre şirket, senariste Harley Quinn’in solo hikayesi ile paralel olarak ilerleyecek bir diğer film projesi Birds of Prey’in de senaryosunu da emanet edecek. Yani Christina Hudson’ın kafasını kaldıracak vakti yok gibi bir şey. Şirket tarafından Harley Quinn’in solo filminin ne zaman geleceği gibi önemli bilgiler paylaşılmadı ancak söylentiye göre ünlü senaristin programının dolu olmasından dolayı filmin çekimlerinin en az 4 yıl sonra başlayabileceği konuşuluyor. Bakalım DC, ilerleyen günlerde bir başka açıklama yapacak mı bekleyip göreceğiz.

Son olarak belirtelim, Harley Quinn solo filminde Suicide Squad: Gerçek Kötüler filminde de karaktere hayat veren ünlü oyuncu Margot Robbie başrol oynayacak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz