Hellblade harika bir oyun olarak karşımızda! Hellblade yeni oynanış videosu ile oyunu bekleyen kullanıcılar iyice heyecanladı. İşte Hellblade video!

Hellblade yeni oynanış videosu

DmC’den tanıdığımız Ninja Theory’nin yeni oyunu olan Hellblade, yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Daha önce de birkaç videosu ile karşılaştığımız Hellblade’in yeni oynanış videosunda ana karakter Senua’nın yaşadığı psikolojik rahatsızlıkları görüyoruz.

Kelt mitolojisinden büyük oranda esinlenen Hellblade’de Senua’nın cehennemden gelen korkunç varlıklarla kapışırken akıl sağlığını da korumasını ve gerçeklik ile sahteliği ayırt etmesini sağlamamız gerekiyor. İlk bakışta sıradan bir savaş oyunu olarak gördüğümüz Hellblade yavaş yavaş daha derin ve psikolojik bir oyun olma yolunda devam ediyor.

Hellblade yeni oynanış videosu (gameplay)Hellblade: Senua’s Sacrifice için henüz tam bir çıkış tarihi yok. Ninja Theory daha önce yaptığı açıklamalar ile oyunun 2016 senesi içerisinde çıkacağını işaret etmişti ancak senenin bitmesine bir ay kalmışken oyunun kesin bir çıkış tarihine de sahip olmaması kafaları karıştırıyor. Videonun açıklamasında da zaten ‘Çok Yakında’ ibaresi bulunuyor. İyi seyirler!

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz