HTC 10 Evo ilk görüntüler, teknik özellikler

0
14

HTC 10 Evo için çalışmalar hızla sürdüğü dönemde, yeni haberler sızdı. Hatta sızan haberlerde htc 10 evo’nun ilk görüntülerine ulaşıldı.

Bugüne kadar pek çok farklı model ile piyasaya giriş yapmayı başaran fakat piyasadan beklediği ilgiyi göremeyen HTC, yeni versiyonlar ile güçlenmek istiyor. Bu doğrultuda HTC 10 Evo adı verilen yeni model üzerinde çalışmalarını sürdüren HTC’nin önümüzdeki aylarda resmi tanıtım ile piyasaya giriş yapması bekleniyor.

HTC 10 Evo ilk siyah görüldü

Özellikle son sızdırılan bilgilerde HTC 10 Evo modelinin basın görsellerinin paylaşılmış olması tanıtımına çok az bir süre kaldığını da gösterdi. Daha önce de önemli sızdırmaların yapıldığı telefonun yeni gelen görüntülerinde siyah rengin de kullanıldığı görüldü. Bu açıdan telefon için iki farklı renk seçeneği de şimdiden görülmüş oldu.

htc-10-evo-2

HTC 10 Evo modeli 2016’nın son aylarında piyasaya giriş yaparak zorlu sektörde yarışa dahil olacak. Bugüne kadar yapılan sızdırmalar dahilinde telefonda yer alacak teknik özellikleri:

5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekran

18 MP arka kamera

8 MP ön kamera

3 GB RAM

64 GB depolama alanı

Android 7.0 Nougat işletim sistemi

HTC 10 Evo telefonda yer alacak en önemli özelliklerden bir tanesi kuşkusuz Android 7.0 nougat işletim sisteminin kullanılacak olması. Şu anda piyasada çok az bir telefon modelinde bu işletim sistemi kullanılırken kutudan yeni sistem ile çıkacak olan telefon böylece kullanıcılar için çok daha farklı bir telefon deneyimi sunacak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz