HTC 11 Özellikleri – Kavisli Ekran!

0
17

HTC 11 özellikleri farklı olacak söylentileri dolaşıyor. HTC 11 kavisli ekran gibi yeni özellikler getirme hazırlıkları içerisinde.

HTC 11 özellikleri nedir ?

HTC tarafından bugüne kadar piyasaya sunulan pek çok telefon modeli yüksek donanımlar ve özellikler ile piyasaya giriş yapsa da kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilmedi. Yaşanan bu durum HTC’nin mobil sektörde istediği duruma gelmesini önlerken özellikle önümüzdeki yıl piyasaya sunulacak yeni telefon modellerinde çok farklı özelliklerin kullanılabileceği belirtildi.

HTC 11 Geliyor

Konuyla ilgili yapılan paylaşımlarda gelecek yıl piyasaya HTC 11 adı verilen yeni telefon modelinin sunulacağı açıklandı. Yeni telefon modelinin özellikleri ile ilgili pek çok bilgi dahi şimdiden paylaşırken telefonda özellikle kavisli bir ekranın kullanılabileceği ifade edildi. Telefonun ekranında yapılacak bu değişiklikle birlikte çok daha farklı ve tasarım açısından kullanıcıları cezbedecek bir telefon üretilebilir. Bu açıdan HTC 11 modeli ile birlikte piyasaya iddialı bir giriş yapma hazırlığında bulunan marka ekran teknolojisinde ve donanımlarda yapacağı geliştirmelerle daha yüksek satış rakamlarına ulaşmayı hedefliyor.

HTC 11’de Neler Olacak?

Gelecek yıl piyasada olacak yeni amiral gemisinde kavisli ekranın yanı sıra yer alacak diğer özellikler de şöyle;

5.5 inç’lik AMOLED ekran

Snapdragon 830 yongaseti

Adreno 6 serisi grafik birimi

6 GB RAM

12 MP arka kamera

8 MP ön kamera

4000mAh kapasiteli batarya

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz