HTC Bolt teknik özellikleri – fiyatı

0
30

HTC Bolt uzun zamandır bekleniyordu ve nihayet satışa çıktı. HTC Bolt teknik özellikleri harika görünüyor aynı şekilde fiyatı da!

HTC Bolt teknik özellikleri – fiyatı

Uzun zamandan beri sektörde yeni modeli ile yer alacağı şeklinde beklentiler yaratan HTC, nihayet beklenen tanıtımı gerçekleşti. Yapılan tanıtımlarda telefonun farklı özellikleri paylaşırken aynı zamanda etiket fiyatı da açıklandı.

HTC Bolt Özellikleri Neler?

Yapılan son tanıtımlara göre telefonda yer alacak en önemli özelliklerden bir tanesi iPhone 7 ile birlikte görmeye alıştığımız USB-Type C bağlantısı noktasının kullanılacak olması ve telefonda kulaklık girişinin olmaması.

Telefonda 5.5 inç bir ekranın kullanılmasının yanı sıra Corning Gorilla Glass 5 teknolojisi ile dayanıklılık arttırılmıştır. Ayrıca su ve toza karşı dayanıklı olması sayesinde telefondaki yaşanacak handikapları  büyük bir bölümü ortadan kaldırılırken Snapdragon 810 yongaseti, Micro SD kart desteği, 3200 Mah batarya kapasitesi, 16 megapiksel arka kamera ve 32GB depolama alanı bulunuyor. Ön kamerası ise 8 MP.

HTC Bolt Kaç Para?

Oldukça yüksek özelliklerin belirlendiği yeni telefon modelinin etiket fiyatı ise 599 dolar. Cihazın Türkiye’deki satış fiyatı ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı. Önümüzdeki günlerde cihazın diğer ülkelerdeki satış planlamalarının ve etiket fiyatlarının da paylaşılması bekleniyor. HTC yeni model ile daha iddialı bir şekilde piyasaya giriş yaparken bu modelin ne kadar satacağı ve piyasadan ne kadar pay alabileceği önümüzdeki günlerde görülecek.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz