HTC Bolt yeni özellikleri ile geliyor!

0
18

HTC Bolt özellikleri piyasada sesini duyuracağa benziyor. HTC’nin tüm umutları artık HTC Bolt modelinde diyebiliriz. HTC Bolt 11 Kasım’da çıkması bekleniyor.

HTC Bolt yeni model!

Uzun zamandan beri mobil sektörde eski markalardan birisi olmasına rağmen henüz satışa çıkardığı modeller ile beklenen patlamayı yapamayan HTC yeni modelinde bu konuda oldukça ümitli.

Yeni Model HTC Bolt Olacak

Yeni modelini HTC Bolt adı ile sunulacağı öğrenilirken önümüzdeki günlerde piyasaya sunulacak olan bu model HTC’nin mobil sektördeki durumunu da netleştirecek. Konu ile ilgili elde edilen son bilgilerde 11 Kasım tarihi itibariyle telefonun piyasaya çıkacağı belirtilirken telefon ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde sunulacağı ilerleyen tarihlerde ise telefonun Amerika Birleşik Devletleri dışındaki pazarlarda da satışa çıkağı ifade edildi.

Özellikle 1-2 haftalık bir süre içerisinde cihazın Avrupa pazarına giriş yapması gelen bilgiler arasında. HTC Bolt’un yüksek satış rakamlarına ulaşması markanın gelecek yıllardaki mobil sektördeki durumunu daha da iyileştirecek. Fakat bu modelde de istenilen seviyelere ulaşılamaması çeşitli sorunların yaşanmasına yol açabilir. Markanın pazardaki payının düşmesinin yanı sıra özellikle kullanıcıların kaybedilmesi ve sadık müşteri kitlesinin giderek küçülmesi HTC’nin mobil sektördeki hareket kabiliyetini kısıtlayacak. Yüksek özellikleri ile gelecek telefonda kullanıcıların ilgisini çekecek pek çok detay bulunuyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz