Huawei Latin Amerika’da 10 Milyon satışı aştı!

0
0

Huawei harika bir başarıya imza atarak Latin Amerika’da 10 milyon satışı aştı. İşte satış için yapılan açıklama hakkında detaylı bilgiler.

Huawei 10 Milyon satış!

Huawei Latin Amerika bölgesine açılarak önemli bir atılım gerçekleştirirken, bölgede Huawei marka modeller ciddi bir ilgi görüyor. Bugüne kadar yüksek satış rakamları gelen bölgede yapılan son resmi açıklamalarda 10 milyon barajının aşıldığı belirtildi. Bu bakımdan Huawei yaptığı açıklama ile birlikte aynı zamanda bölgede ne kadar etkili olduğunu da kanıtladı.

Huawei Kutlamayı Messi İle Yapıtı

Popüler futbolcu Lionel Messi’nin yer aldığı kutlama posterini paylaşan Huawei’nin bu önemli haberi Huawei Kıdemli Başkan Yardımcısı Yu Chengdong tarafından yapıldı.

Bölgede Beklentiler Yüksek

Çinli şirketin, Güney Amerika’daki ağırlığını daha da artması ve daha fazla gelir elde etmesi adına önemli planlamaları var. Şirketin bu yıl bölgede yaklaşık 1.500 yeni perakende mağazası açacağını ad açıklaması bu konuda iddiaları güçlendiriyor ve aynı zamanda destekliyor.  Pek çok farklı model ile elde edilen bu rakamlarda geçtiğimiz günlerde yapılan duyurulardan da anlaşılmıştı. Öyle ki Huawei, P9 akıllı telefonunun 9 milyondan fazla sattığını açıklaması da başarının geleceğini gösteriyordu.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz