Huawei Mate 9 Pro teknik özellikleri

0
22

Huawei Mate 9 Pro teknik özellikleri ile piyasada ses getireceğe benziyor. Yeni model Huawei Mate 9 Pro görünüşü ile de kullanıcıların beğenisini şimdiden topladı.

Huawei Mate 9 Pro özellikleri

Bugüne kadar pek çok farklı amiral gemisi ile piyasaya giriş yapan ve özellikle 2016 yılı içerisinde oldukça iyi bir dönemden geçen Huawei, 14 Kasım için hazırlanan davetiyelerde farklı modelleriyle de piyasaya çıkacağı iddialarını gündeme getirdi.

Huawei Mate 9 Serisi Güçlenecek

Son dönemlerde yapılan tanıtımlarda Huawei Mate 9 ve özel versiyonları ile piyasaya giriş yaparak oldukça ilgi çeken Huawei, bu modelleriyle de sınırlı kalmayacak gibi duruyor. Konuyla ilgili gündeme gelen iddialarda markanın Huawei Mate 9 Pro adı verilen yeni bir model ile piyasaya giriş yapacağı belirtilirken kavisli ekrana sahip olacak yeni versiyon yüksek özelliklerde olacak.

Huawei Mate 9 Pro Özellikleri Neler?

Gündeme getirilen iddialarda telefonun özellikleri ile ilgili detaylar paylaşılırken Huawei Mate 9 Pro 128 GB depolama alanının da destekleneceği, tasarım açısından bazı farklılıkların olacağı belirtildi. 64 GB depolama versiyonunun da satılacağı yeni telefon modelinde 6 GB RAM kullanılıyor Üstelik etiket fiyatları dahi paylaşılmış durumda.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz