iPhone 4 1 yıl suda kalırsa ne olur?

0
0

2015 yılında suda kalan iPhone 4 sudan çıkarıldığı zaman halen çalışabilir durumdaydı. iPhone 4 özellikleri bir kez daha kanıtlanmış oldu!

iPhone 4 1 yıl suda kalırsa

iPhone 4 piyasaya sunulduğu yıllarda yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başarırken pek çok talihsiz olay da yaşanmış ve telefonlar bu sebeple kullanım dışı kalmıştı. Özellikle geçtiğimiz günlerde yaşanan oldukça farklı bir olay tüm dünyada dikkat çekti.

iPhone 4 1 Yıl Sonra Bulundu

iPhone 4 modellerinin ne kadar sağlam olduğu ortaya çıkaran bu olayda iPhone 4 bir yıl sonunda sudan çıkarıldı. 2015 yılında iPhone 4 model telefonunu suya düşüren bir kişinin sudan telefonunu bulamaması nedeniyle telefondan ümidini kestiği belirtilirken geçtiğimiz günlerde bölgede balık tutan bir kişi tarafından telefonun bulunması ve sahibine ulaştırılması oldukça ilginç bir durumun yaşanmasını sağladı.

2015 yılının ardından geçen bir yıllık süre içerisinde sürekli su altında kalan ve buna rağmen herhangi bir şekilde hasar almadan hala aynı şekilde kullanılabilen iPhone 4 çok sağlam olduğunu gösterdi. Aradan geçen bir yıl sonra telefon sahibine teslim edilirken telefonun son hali de paylaşıldı. Sürekli suyun altında kalması nedeniyle çeşitli tahribatların oluştuğu görülen telefonda buna rağmen herhangi bir şekilde kullanıma engelleyecek bir durum söz konusu değil.

Sudan çıkarılan iPhone 4 ise şöyle;

iPhone 4 1 yıl suda kalırsa ne olur?

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz