İphone 7 Yeni Renklerle Geliyor

0
5

Telefon markaları arasında üst sıralarda yer alan Apple, önümüzdeki aylarda yapacağı konferansta tablet haricinde yeni bir iPhone SE modeli ve kırmızı renkte iPhone 7 modelini tanıtabilir.

İphone 7 Kırmızı Renkle Gelecek.

Telefon markası olan Apple, önümüzdeki aylarda yapacağı özel etkinlikte 4 yeni iPad yani iPad mini, ipad, 10.9 inç ile 12.9 iPad Pro modellerini tanıtabilir. Firmanın etkinlikte yeni nesi iPad’lerinin yanında iPhone SE modelinin yenilenmiş halini ve kırmızı renkli iPhone7 modelini de tanıtabileceği kullanıcıların söylentileri arasında. Tanıtılacak olan iPhone SE’nin versiyonları ise 16 ve 64 Gb olarak bulunuyor. Apple şimdi ise bu cihazın 128 GB’lık modelini SE kullanıcılarına

kavuşturmayı planlıyor.

 

Peki bu bilgiyi kim sızdırdı ve sızdırılan bilgiler arasında neler vardı. Sızdıran kişi Mac Otakara. Mac Otokar’ın sızdırdığı bilgilere göre Apple, 5 Haziran’da düzenleyeceği konferansta Product RED ismi ile kırmızı renge sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini görücüye çıkartabilir.

Kırmızı renkteki iPhone 7 hakkında kesin bir bilgi henüz bulunmuyor. Ortaya çıkan iddiların doğruluğu için 5 Haziran’daki konferansı beklememiz gerekecek.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz