iPhone 8 boyutları 3 farklı versiyon

0
18

iPhone 8 hakkında bilgi gelmeye devam ediyor. iPhone 8 boyutları 3 farklı versiyon olması bekleniyor. Bu açıklamalar ile iPhone 8 şimdiden çok konuşulmaya başladı.

iPhone 8 boyutları

Apple 2017 yılında piyasaya sunacağı iPhone 8 ile şimdiden konuşulmayı başarıyor. Özellikle markanın 2017 yılına özel olarak geliştirileceği belirtilen iPhone 8 için beklentiler bu nedenle daha da artarken yeni gelen bilgilerde iPhone 8 modelinde çok farklı özelliklerin yer alacağı öne sürüldü.

iPhone 8’de 3 Versiyon Olacak!

Gündeme gelen iddialarda üstelik 2017 yılında 3 farklı versiyonun sunulacağı belirtildi. 4.7, 5 ve 5.5 inç olmak üzere üç farklı versiyonu piyasaya çıkacak olan Apple, bugüne kadar sürdürdüğü stratejisini de değiştirmiş olacak. Üstelik piyasaya sunulacak 5.5 inç’lik modelin daha farklı ve özel versiyon olacağı belirtilirken bu cihazda farklı olarak OLED ekranın kullanılacağı öne sürüldü.

İş Ortaklıkları Kuruldu

Bu konuda özel firmalar ile iş birliğine gitmesi beklenen Apple’ın 2017 yılının Eylül ayında yapacağı tanıtım ile birlikte Apple iPhone serisinde de oldukça farklı bir strateji yürütmeye başlayacak. Ana ekran tuşunu yeni cihazlarda yer alması beklenmezken pek çok farklı özellik ve kullanım alışkanlığı da yeni cihaz ile birlikte sunulacak.

iPhone 8 için gündeme gelen bu bilgilerin ardından ise iPhone 7 sonrasında beklentiler daha da artmış durumda. Bakalım önümüzdeki günlerde yeni cihaz hakkında gündeme neler gelecek.

iphone 8 boyutları

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz