iPhone 8 farklı mı olacak?

0
10

iPhone 8 kullanıcılar tarafından heyecanla bekleniyor. Apple’ın iPhone 8 tasarımı çerçevesiz yapacağı tahmin ediliyor. Buda iPhone 8 özellikleri hakkında düşüncelerimizi daha da derine indiriyor.

iPhone 8 tasarı mı nasıl olacak?

Apple 2017 yılında piyasaya sunacağı iPhone 8’de çok farklı özellikleri tercih edecek. Konu ile ilgili gündeme gelen ilk bilgilerde telefon ekranının daha büyük ve aynı zamanda çerçevesiz olacağı belirtilirken yapılacak bu tercihler ile birlikte bugüne kadar piyasaya sunulan iPhone modellerinden çok farklı bir cihaz tanıtılmış olacak.

Ekran Çerçevesiz Olabilir

Üstelik iddialarda çerçevesiz ve dokunmatik OLED bir ekranın kullanılacağı belirtildi. Bu bakımdan yeni telefon modeli özellikle ekranıyla dikkat çekeceğe benziyor. Galaxy S7 Edge modellerinde olduğu gibi dokunmatik özelliklerin iPhone 8 Plus modelinde de yer alması beklenirken özellikle ekranda yapılacak değişikliklerin bugüne kadar yapılan tüm eleştirilerin ortadan kalkmasını sağlayabilir. Öyle ki iPhone 8 öncesinde piyasaya sunulan pek çok farklı telefon versiyonunda ekran özellikleri ciddi bir tepki çekmişti.

Apple tarafından üretimi gerçekleştirilen telefonlarda çok farklı değişikliklerin olmaması kullanıcıların dikkati çekmemeye başlarken Galaxy S7 Edge modellerinde olduğu gibi dokunmatik özelliklerin iPhone 8 Plus modelinde yer alması farklı bir cihazın sunulmasını sağlayacak. Özellikle ekranda yapılacak değişikliklerin bugüne kadar yapılan tüm eleştirilerinden ortadan kalkmasını sağlayabilir olması ve çok farklı bir telefon deneyiminin sunulacak olması iPhone 8’de beklentileri de arttırıyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz