Kaspersky OS yeni işletim sistemi geliyor!

0
22

Kaspersky güvenlik alanında en iyilerden biriydi. Kaspersky OS yeni işletim sistemi duyurusu yapıldı. İşte Kaspersky OS işletim sistemi hakkında detaylı bilgiler.

Kaspersky OS yeni işletim sistemi 

Güvenlik konusunda yıllardan beri yaptığı araştırmalar ve çalışmalar ile en çok güvenilen firmalardan birisi olan Kaspersky geliştirdiği çeşitli uygulamalarla da bilgisayar veya mobil cihazlarda güvenliğin sağlanmasını mümkün kılıyor. Kişilerin büyük bir kolaylık elde etmesini sağlayan Kaspersky şimdilerde ise yeni bir işletim sistemi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Kaspersky OS Resmen Duyuruldu

Resmi blog adresinde yayınlanan bilgilerde Kaspersky olarak adlandırılan yeni bir işletim sistemi için çalışmalara başlandığı, kullanıcı dostu ve aynı zamanda güvenli bir sisteminin geliştirilmesi adına yoğun bir şekilde testlerin sürdüğü belirtildi. Üstelik uzun zamandan beri işletim sistemlerinin geliştirilmesinde Linux üzerine kurulan sistemler eleştiri alırken Kaspersky tarafından yapılan açıklamalarda Linux üzerine yeni bir sistemin kurulmayacağı ve Kaspersky tarafından yepyeni bir sistemin sunulacağı belirtildi.

Kaspersky OS Güvenlik Üst Seviyede Olacak

İşletim sisteminin herhangi bir şekilde erişime kapalı olması güvenlik konusunda büyük bir kolaylık sağlarken Kaspersky tarafından piyasaya sunulacak yeni işletim sisteminin özellikle güvenliği ön planda tutan kişiler tarafından tercih edilebileceği belirtiliyor. İşletim sisteminin kırılamaz olması ve aynı zamanda sızmasının önlenebilir durumda olması Kaspersky OS’un önemli bir gelişme kaydetmesini sağlayabilir.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz