KPSS DHBT sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

0
9

KPSS DHBT sınav sonuçları açıklandı mı? Sorusunu sınava giren herkes merak ediyor. İşte KPSS DHBT sınav sonuçları hakkında detaylı bilgiler.

KPSS DHBT sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

KPSS DHBT soru ve cevapları ÖSYM İnternet sitesi üzerinden erişime açıldı. Sınav sonrası birçok aday tarafından ziyaret edilen DHBT soruları ve cevapları kitapçığı, adaylar tarafından incelendi. Peki KPSS DHBT sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖSYM tarafından yapılan Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT) sınavı tamamlandı. Sınavın ardından işaretledikleri sorularla ilgili tereddüte düşen öğrenciler, DHBT sınav soruları ve cevapları için arayışa başladı. Adayların merakla beklediği DHBT sınav soruları ve cevapları, ÖSYM tarafından yüzde 10’luk soru içeriği ile erişime açıldı. Peki DHBT sınav sonuçları ne zaman yayımlanacak? İşte adayların merak ettiği konu hakkında baız detaylar

DHBT SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

DHBT sınavının da tamamlanmasının ardından bu yıl yapılması planlanan tüm KPSS sınavları tamamlanmış oldu. Tercih kılavuzunun tüm KPSS sınavlarının tamamlanmasının ardından yayımlanacağı düşünülürse, DHBT sınav sonuçlarının bir an evvel açıklanacağı ve bununla birlikte tercih kılavuzunun geciktirilmeden yayımlanacağı söylenebilir.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz