Lenovo Moto Z 1 milyon satışa ulaştı!

0
10

Lenovo Moto Z beklenenden daha çok ilgi gördü ve 1 milyon satış hedefini aştı. Lenovo Moto Z özellikleri gözden geçirildiği zaman pek fazla şaşmamak lazım.

Lenovo Moto Z 1 milyon satış!

Motorola Moto Z adı verilen yeni telefon modeli tanıtımı sonrasında oldukça beğeni toplarken telefon modelinin satış rakamları ile ilgili güncel bilgiler paylaşıldı.

Satışlar Beklentileri Aştı

Yapılan açıklamalarda telefonun bir milyon barajını geçtiği belirtilirken özellikle modüler yapısıyla dikkat çeken telefonum kullanıcılar tarafından beğenildi. LG G5 ile ilk modüler telefon projesi piyasaya sunulurken LG G5’in başarıya ulaşamaması modüler telefonların kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi görmeyeceği düşündürmüştü. Fakat Motorola piyasaya sunduğu yeni telefonda bu konuda önemli veriler sağladı. Öyle ki yeni telefonda modüler yapıların çok daha başarılı olması kullanıcıların telefona daha fazla ilgi göstermesini sağladı. Modüllerin kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilen telefonda farklı özelliklerin kullanılmasını sağlarken batarya modülü, kamera modülü gibi farklı modüller sayesinde kişiselleştirilebilir bir telefonun kullanılması da mümkün hale geldi. Bu bakımdan piyasaya sunulduktan sonra kısa süre içerisinde yüksek satış rakamlarına ulaşan telefonun önümüzdeki süreçte daha fazla satması bekleniyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz