Lenovo Thinkpad X1 İncelemesi

0
18

Lenovo Thinkpad X1 cihazı teknik özellik, tasarım, fiyat uygunluğu ve dayanıklılık alanlarında inceledik. İnceleme detayları yazımızda mevcut.

Lenovo tarafından piyasaya sunulduktan sonra yüksek fiyat etiketi ile birlikte tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Thinkpad X1, 1500 Dolar gibi yüksek bir etiket fiyatına sahip. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde cihazın satışa çıkması halinde 5 milyara kadar yüksek etiket fiyatları ile sunulması beklenen tablet bu bakımdan oldukça üst seviyelerde ve alım gücünü zorluyor.

 Ağırlık benzerlerine göre fazla

Yeni tablet ile ilgili yapılan incelemelerde tabletin bir kilogram ağırlığında olması benzer modellere göre çok daha fazla bulunurken özel sistemler sayesinde klavye ile bağlantı da kurulabiliyor. Aynı zamanda kutu içeriğinde yer alan klavye sayesinde kullanıcılar ihtiyaç duyduğu durumlarda klavye ile kullanım sağlayabiliyor.

Tasarımı Güzel

Tablet için yapılan detaylı incelemelerde tasarımın ve aynı zamanda klavye ile desteklenerek ikisi bir arada olarak düzenlenen tabletin oldukça başarılı olduğu görülürken performansın da oldukça üst düzeyde olması performans isteyen kullanıcıları da cezbediyor.

Tablette kalem ve modül desteği de bulunuyor. Tüm bu özelliklere rağmen etiket fiyatın çok yüksek belirlenmesi ise en büyük handikaplardan bir tanesi.

Teknik Özellikleri

12 inç 2160 x 1440 ekran

13 mm kalınlık ve 1 kg ağırlık

Intel Core m7-6Y75 işlemci

Intel HD Graphics 515 grafik birimi

8 GB RAM

512 GB SSD depolama alanı

Windows 10 Pro işletim sistemi

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz