LG G6 Büyük Ekran Hakkında Yeni İpuçları Vermeye Devam Ediyor.

0
20

Dünya telefon markalarından biri olan LG yeni üreteceği LG G6 modeli 2017 MWC (Mobil Dünya Kongresi) resmi açılışından bir gün önce tüm telefon markaları ile birlikte 26 Şubat 2017 tarihinde Barcelona’da tanıtılacak. Güney Koreli şirketin G6 için de 2016 Eylülde tanıttığı V20 için kullandığı stratejiyi izliyor. LG firması G6 modelinin bazı özellikleri resmi tanıtımdan önce veriliyor.

LG Avantajlı

Davetiyelerde bu özelliklere yastlanıyor. Gönderilen davetiyeler de telefonun adı açıkça verilmekte. LG yeni modeli için “Büyük ekran… Sığıyor” şeklinde bir açıklama kullanıyor. LG bu açıklaması LG G6’nın büyük bir ekrana sahip olacağını işaret ediyor. Tanıtım için kullanılan çizim ekran çerçevesinin minimuma indirilmiş bir cihazı işaret ediyor. Daha önce öne çıkan sızmalarda ve açıklamalarda G6 modelinde çerçevenin ince olduğunu dikkatimiz çekmişti.

Güney Koreli firma ekranın 18:9 görüntü oranına sahip olacağını açıklamıştı. Bu açıoklamada “Tam Görüş” tanımlamasını kullanmıştı. Samsung, yeni amiral gemisi telefonu olan Galaxy S8’i Barcelona da tanıtmayacağını daha önceden açıklamıştı. Bu da LG G6’ya avantaj sağlıyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz