LG G6 FISILTILARI

0
17

Telefon markalarında yeni çağlar açıp kapatan LG yeni telefonu LG G6 26 Şubatta kullanıcıların görüşüne çıkacak. Güney Koreli şirket LG, telefona dair bilgileri şimdiden paylaşmaya başladı. İnternet üzerinde sızan yeni fotoğraflar, LG G6 hakkında daha somut fikirler edinmeyi mümkün kılıyor.

İnternet üzerinde sızan fotoğraflarda LG G6 modelinin önü ve arkası detaylı biçimde görülmekte. Yeni gelen fotoğraflarla kenar çerçevelerinin incelmesi görülmektedir. Fotoğraflarda görülen Çift arka kamera, parmak izi tarayıcısı, USB-C portu ve kulaklık jakı da varlığı bir kez daha doğrulananlar arasında. Daha önceki sızan resimlerde cihaz parlak ve siyah bir görünüşü vardı. Son günlerde sızan fotoğraflarda ise mat yüzeyi ile dikkat çekmekte. Bu yüzden LG şirketinin kullanıcılarına farklı renkler sunacağı düşünülmüyor değil.

Tüm Detaylar Ay Sonunda

Akıllı telefonda 2880 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip 5.7 inç QHD+ ekran bulunacak. Telefonun suya geçirmez olacağı konusunda söylentiler dolaşıyor. Fakat henüz bu konuda somut bir bilgi gelmiş değil. LG ile ilgili detayla, 26 Şubatta MWC 2017 kapsamında düzenlenecek etkinlikte gün yüzüne çıkacak

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz