LG G6 Kablosuz Şarj ve Suya Dayanıklı

0
31

LG G6 suya dayanıklı ve kablosuz şarj edilebilecek. Bu sayede birçok kullanıcının ilgisini çekmeye çalışan şirket başarılı olacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

Güney Koreli teknoloji devi LG G6’da bu yılın başlarında çıkardığı LG G5’in aksine Arkadaşlar olarak adlandırılan modüler ve yenilikçi aksesuarların olmayacağını söylemişti. Son gelen bilgiler şirketin bu kararı almasındaki nedeni ortaya çıkartıyor. ET News sitesine konuşan sektörden bazı kaynaklar, LG G6’nın farklı işlevler kazandıran modüllerle uyumlu bir yapı yerine, üst sınıf ve suya dayanıklı bir tasarıma odaklanacağını iddia ediyor.

Son sızıntı bilgilere göre LG değiştirebilir pil kullanmaya devam eden tek üst sınıf telefon üreticisi olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra LG G6 kablosuz şarjı da destekleyecek. Yeni amiral gemisinin Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması bekleniyor. LG’nin basın toplantılarını genellikle etkinlikten bir gün önce yaptığı göz önüne alındığında, yeni LG G6’nın 26 Şubat tarihinde tanıtılması bekleniyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz