LG V20 Dayanıklılık ve Özellikleri

0
18

LG V20 darbeye, vurmaya, çizilmeye karşı ne kadar dayanıklıdır? Bu sorunun cevabını sunduğumuz video ile giderebilirsiniz. LG V20 testleri!

LG’nin önemli modellerinden birisi olan LG V20, Ekim ayında tanıtılmıştı. Yapılan tanıtım ile birlikte LG’nin en büyük kozlarından birisi olacağı anlaşılan LG V20, özellikle yeni duyurulacak LG G6 modeli ile birlikte markanın sektördeki amiral gemilerinden birisi.

Telefon için yeni incelemeler yapılırken, bu sefer LG V20’nin dayanıklılığı ölçüldü. Phablet modelinde piyasaya sunulan ve bu bakımdan oldukça büyük ölçeklerde olan LG V20, yüksek özelliklere sahip. Fakat çizilmeye ya da darbelere karşı ne kadar dayanıklı?

Ünlü Youtuber Test Etti!

Youtube’da yayınladığı videolar ile dünya genelinde tanınan ve ilgi ile takip edilen JerryRigEverything, yeni cihaz için dayanıklılık testi yaptı. Yapılan testlerde telefonun başarılı ve zayıf olduğu yönler ortaya çıkarılırken, tüm anlar kayıt altına alındı.  Yapılan testlerde LG V20 için çok fazla sorun olmadığı görülürken, dayanıklılığın oldukça üst seviyelerde olduğu görüldü. Bu bakımdan bazı handikaplar dışında LG V20 modeli ile yüksek özelliklere sahip bir telefonun yanı sıra dayanıklılık konusunda da seviye oldukça yükseltilmiş durumda.

LG V20 için yapılan test Youtube üzerinden yayınlanırken, yayınlanan video şöyle;

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz