Lg’nin Yeni Oyuncağı Akıllı Saat

0
18

LG Wear 2 ile yeni akıllı saatleri çıkartacağını duyurdu. Çıkardığı 2 farklı akıllı saat, Watch Style ve LG Watch Sport’un tanıtımını ne zaman yapacağı belirlendi.

8 Şubatta Tanıtılacak olan LG Akıllı Saatleri

Google ve LG tarafından geliştirilen akıllı saatler,  LG Watch Style ve LG Watch Sport‘un fiyatı ve renkleri daha önceden gündeme gelmişti. Style modelinin görsellerini de paylaşan Evan Blass, Bu saatlerin ve Wear 2 ne zaman tanıtılacağını açıkladı.

9 Şubat’ta tanıtılacağına dair Tweet atan Evan Blass şimdi 8 Şubat’ta tanıtımı yapılacağı ile ilgili Tweet attı. Evan Blass daha önce görsellerini sızdırmıştı, şimdi de 8 Şubat’ta tanıtımının olacağının bilgisini veriyor doğru olma olasılığı yüksek olan bu bilgi için meraklıları sabırsızlıkla bekliyor.

Bu saatler 2 renk seçeneği ile gelecek “Gümüş” ve “Rose Altın”,  LG Watch Style, 1.2 inçlik 260×360 çözünürlüklü P-OLED ekran, 512 RAM ve 4GB hafızaya sahip olan saatler LG Watch Sport ise LTE, NFC, kalp atış hızı izleme, GPS, su yalıtımı ve daha yüksek çözünürlüklü ekran gibi özelliklere sahip olacakmış.

Android Police sitesinin verdiği bilgiye göre alçak gönüllü olan LG Watch Style, 249$ gibi bir fiyat ile karşımıza çıkacak. Renk seçenekleri henüz netleşmeyen LTE ve NFC bağlantısı ve GPS gibi özellikleri olan LG Watch Sport’un 349$ başlangıç fiyatı olacağı düşünülüyor.

Hem İOS hemde Android’de çalışabilecek ve Google Asistan ile entegre edilmiştir. Watch Sport modeli, Telefonunuza bağlanmamış olsa bile aramaları cevaplaya bilmenizi sağlıyor. Su geçirmeyen Style modeli, IP67 sertifikası ile gelirken Sport modeli ise IP68 sertifikasına sahip olacak

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz