Oyuncuların meraklı bekleyişinin ardından Mass Effect: Andromeda yeni fragman nihayet yayınlandı. Mass Effect: Andromeda mükemmel diyebiliriz!

Mass Effect: Andromeda fragman

Uzun zamandır merakla beklediğimiz oyunlardan birisi olan Mass Effect: Andromeda’nın bugün yayınlanan yeni fragmanı oyunun tüm ihtişamını gözlerimizin önüne sermeye yetiyor. N7 yani November 7, 7 Kasım’ın resmi Mass Effect günü olarak seçilmesi üzerine bugün yeni bir şeyin açığa çıkmasını zaten bekliyorduk. Tam da beklediğimiz gibi yepyeni bir fragman yayınlandı.

Fragmanda daha önce görmediğimiz olaylar, sahneler ve kişilikler var. Hem ana karakterimizi görüyoruz, elbette bu karakteri dilediğimiz gibi de yaratabileceğiz, hem de potansiyel düşmanımızı görüyoruz. Kimliği henüz belli olmayan bu kişi başımıza büyük belalar açacak gibi duruyor. Ayrıca birçok farklı mekanı ve oyun içi görüntülerin de bazılarını gösteren fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mass Effect: Andromeda, 2017 yılının Bahar aylarında PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro ve Xbox One için satışa sunulacak. İyi seyirler!

Mass Effect: Andromeda yeni fragman!

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz